Şimdi Ara

2020 mercedes c200d amg fiyat yorumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba herkese iyi haftalar,

2020 model 40.000 km de c200d amg paket aracımı satmayı düşünüyorum. Piyasası 1650 ile 1850 arası. Sizce rakam olarak ne kadar yazmalıyım?

• bu arabalar pek tutmadı. renonun enine yerleştirilip çalıştırılan motorunu mercedes dikine yerleştirip arkadan çeker yapmaya kalkınca düzen tutmadı. sürekli arıza, sürekli sallantılı motor. kaç yazarsanız yazın. satabiliyorsanız şanslısınız. yanı mercedese binmiş anlayan adama satma şansınız pek yok. heves eden baba paralı gencleri kaçırmayın derim.

• satmak istemiyorsan 1800+ yazarsın, satmak istiyorsan 1700+, acilse 1500+

ağır hasarlısı 1350 ve 1650 ye bir ton ilan var. satmak kolay olmayacaktır.

• Ya hocam yanlış anlama da adam ne sormuş sen ne cevap yazmışsın yemin ederim Türk milletinin özetisin ya. Fiyat aralığını biliyorsan yaz bilmiyorsan kişisel yorumlarını kendine sakla adam senden arabayı anlatmanı istemiyor.

• Yeni kasa sıfırının 2lira olduğu yerde nasıl 1.850 yazıyorlar ilginç. Hoş w205 fl ve 160lık dizel motoru ile daha tercih edilebilir ama güncel kasa 0 km ve 3 yaş yeni %10 luk fiyat farkı bile yok
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    Bu da bir şey mi hocam? Sıfırı 2 milyon olan c serisi allterrain modelinin 6 bin kmde (!) olanlarına 2.7 milyon istiyor bizim insanımız. Sorunca da git sıfırını al diyorlar…
    Bu arada bu araç için amaç satmaksa 1.6 milyon civarı normal gibi sanki mevcut ilanlara bakınca…
  • Kaygerya kullanıcısına yanıt

Yanlış olmasın da bu modellerde 160 beygir Mercedesin kendi dizeli var diye biliyorum.. 2.0'dan çevirme.

Renault dizeli olanların her yeri arıza ama bunlarda pek sıkıntı duymadım.

• Hocam kafana göre koy ilana nasipte varsaya döndü piyasa ama tavsiyem şu durumda hiç kıpırdamayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.